Gerçek Medyum Hocalar

Gerçek medyum hocalar hayatınızı etkileyen ve sizi esir almış büyüleri pasifleştirmek ve hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz için büyü bozmaktadırlar. Yapılan Büyülerin tesirini ortadan kaldırmak için mutlaka gerçek hocalar yada medyumlar ile temasa geçmeniz gerekebilir.

Medyum Hoca veya büyü işlerinde tecrübeli kişilerce ancak büyü yaptırılabilir veya kaldırılabilir. Bunların dışında evde veya kendi başınıza yapacağınız her eylem başınıza çorap örebilir bunu unutmayın.

Gerçek Medyum Hocalar büyü denilen bu ritüel in ilmini almış kişilerden oluşmaktadır. Her medyum hocanın kendine has tarzı ve büyü yapma şekli vardır. Şayet gerçek medyum ile temasa geçmiş iseniz bunu uzun süremeden anlayacaksınız.

AK BÜYÜLER – KARA BÜYÜLER

Gerçek Medyumlar yaptıkları en meşhur büyüleri ile tanınırlar. Bazı medyumlar kara büyü konusunda kendilerini geliştirmiş ve bu yönde çalışmalar yaparken, bazı medyum hocalar ise ak büyü dediğimiz iyilik üzere gönül işleri üzerine çalışmalar yapmaktadırlar.

Eğer siz birinin hayatını karartmak ve ondan intikam almak istiyorsanız kara büyü çalışması yaptırmanız gereklidir. Eğer birinin hayatından bir kadını veya erkeği çıkarmak ve onun yerine kendiniz geçmek istiyorsanız yine bu kara büyü ile çalışılmaktadır.

İYİLİK ÜZERE YAPILAN BÜYÜLER

İyilik üzere yapılan büyüler, birinin hayatında bir musallat vardır, onu rahatsız eden görünen veya görünmeyen bir varlık vardır, ruhi bunalımdan kurtulması yada girmiş olduğu yoğun duygusal baskınlıktan kurtulması için ona büyü yaptırmak iyilik üzere yapılan büyülerdendir.

Eşinden şiddet gören, eşi tarafından terkedilen kişiler gibi ayırma, bağlama büyü çalışması yapılmaktadır.

GERÇEK HOCA MEDYUM

Gerçek Hoca Medyum hem hocalıkla hem de medyumlukla ilgilenir ve her iki ismi de beraberinde taşırlar. Kimi medyumlar ayet veya surelerle değil şeytani varlıklarla ilgilenir, kimi medyum hocalar ise sadece ayet ve surelere dayalı çalışmalar yapmaktadırlar.

Aktif olarak çalışma yapan medyumlar bir çok ünlü kişi tarafından tanınan ve yurtiçi ve yurtdışında ki insanlara da büyü çalışması yapan kişilerdir. İtalya, Fransa, Almanya, Hollanda ve diğer ülkelerden medyumlar için ülkemize gelenler vardır. Bunların içinde iş adamları, politikacılar ve dahası..

Medyum Aramak ve Medyum Bulmak için Yorumları Takip Ediniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir